Restaurace na zámku Chateau Hostačov


Uspěchané době navzdory, snažíme se z návštěvy restaurace vytvořit sváteční okamžik, kdy je při každém soustu cítit chuť čerstvých surovin a dotek pečlivé lidské práce.

Prolistovat menu Otevírací doba

Bar


Zámecký bar je ideálním místem pro vaše večerní posezení se sklenkou dobrého koňaku či rumu. Ochutnejte naši unikátní kolekci likérů od tradičních českých pálenek až po tasmánskou whisky nebo si nechte namíchat některý z našich speciálních barových koktejlů.

 

Vinotéka


Přinášíme vám možnost ochutnat vína z celého světa, která se do České republiky jinak nedováží. Na svých cestách po světových vinohradech je vybírají samotní majitelé zámku Vojta a Meagan, a vytváří tak unikátní sbírku opravdových klenotů, o kterou se chtějí podělit se všemi milovníky objevování nových chutí.

 

Vždy sezónní a čerstvé

Svým přístupem se snažíme být šetrní nejen k životnímu prostředí, ale i ke zdraví našich hostů. Používáme suroviny převážně z vlastních zdrojů, a to i díky naší zahrádce, která nám své plody dává téměř po celý rok.

Otevírací doba


Chateau Hostačov mění majitele, a to přináší pro náš zámek nové období plné změn.

Náš zámek již nebude sloužit jako hotel a restaurace, ale jako vzdělávací centrum pro neziskovou organizaci.

Rádi bychom vás tedy pozvali k poslední možnosti návštěvy Chateau Hostačov, jak ho znáte doposud.

Pokud byste si ještě chtěli vychutnat šálek kávy nebo si dopřát gurmánský zážitek v naší restauraci, budeme se na Vás těšit 19. a 20.9. v naší standardní otevírací době (rezervace nutná).

Věříme, že zámecké brány se jen "pouzavřou" a stále se budeme moci vídat na našich akcích pro veřejnost, jako byly jarmarky a také adventní koncert, na který bychom vás už nyní chtěli pozvat - bude se konat 11.12. 2022 v 17:00.

Těšíme se na vás v současné i budoucí podobě Chateau Hostačov!

Pro návštěvu naší restaurace, prosím, sledujte aktuální hygienická opatření vydaná Vládou ČR. Více informací zde.