Restaurace na zámku Chateau Hostačov


Uspěchané době navzdory, snažíme se z návštěvy restaurace znovu vytvořit sváteční okamžik, kdy je při každém soustu cítit chuť čistých surovin, dotek pečlivé lidské práce a atmosféra krásného prostředí.

PROLISTOVAT MENU OTEVÍRACÍ DOBA

Bar


Zámecký bar je ideálním místem pro vaše večerní posezení se sklenkou dobrého koňaku či whiskey. Ochutnejte naši unikátní kolekci likérů od tradičních českých pálenek až po prémiový peruánský rum nebo si nechte namíchat některý z našich speciálních barových koktejlů.

Nápojový list

Vinotéka


Přinášíme vám možnost ochutnat vína z celého světa, která se do České republiky jinak nedováží. Na svých cestách po světových vinohradech je vybírá sám majitel zámku Vojta s manželkou Meagan, a vytváří tak unikátní sbírku opravdových klenotů, o kterou se chtějí podělit se všemi milovníky objevování nových chutí.

Vinný list

Místní suroviny z ekologického hospodářství

Svým přístupem se snažíme být šetrní nejen k životnímu prostředí, ale i ke zdraví našich hostů. Proto nakupujeme pouze čisté suroviny od místních farmářů, kteří ctí principy ekologického hospodářství.

Otevírací doba


Milí hosté, restaurace je pro vás otevřena dle uvedené otevírací doby. Pro vaše maximální pohodlí doporučujeme rezervovat stůl dopředu, telefonicky či e‑mailem.

Po–Čt Na základě předchozí rezervace
Pá–So 12:00 – 22:00                               
Ne 12:00 – 15:00                               

Kuchyně přijímá objednávky jídel hodinu před uzavřením restaurace.

Rezervace
+420 569 433 198
info@chateau-hostacov.cz