Restaurace na zámku Chateau Hostačov


Uspěchané době navzdory, snažíme se z návštěvy restaurace vytvořit sváteční okamžik, kdy je při každém soustu cítit chuť čerstvých surovin a dotek pečlivé lidské práce.

Prolistovat menu Otevírací doba

Bar


Zámecký bar je ideálním místem pro vaše večerní posezení se sklenkou dobrého koňaku či rumu. Ochutnejte naši unikátní kolekci likérů od tradičních českých pálenek až po tasmánskou whisky nebo si nechte namíchat některý z našich speciálních barových koktejlů.

 

Vinotéka


Přinášíme vám možnost ochutnat vína z celého světa, která se do České republiky jinak nedováží. Na svých cestách po světových vinohradech je vybírají samotní majitelé zámku Vojta a Meagan, a vytváří tak unikátní sbírku opravdových klenotů, o kterou se chtějí podělit se všemi milovníky objevování nových chutí.

 

Vždy sezónní a čerstvé

Svým přístupem se snažíme být šetrní nejen k životnímu prostředí, ale i ke zdraví našich hostů. Používáme suroviny převážně z vlastních zdrojů, a to i díky naší zahrádce, která nám své plody dává téměř po celý rok.

Otevírací doba


Vážení hosté, restaurace je pro vás otevřena dle uvedené otevírací doby. Pro vaše maximální pohodlí doporučujeme rezervovat stůl dopředu, telefonicky či e-mailem.

Pondělí: 12:00-22:00 hod

Úterý: 12:00-22:00 hod

Středa: 12:00-22:00 hod

Čtvrtek: 12:00-22:00 hod

Pátek: 12:00-22:00 hod

Sobota: 12:00 — 22:00 hod

Neděle: 12:00 — 22:00 hod

Poslední objednávky pokrmů přijímáme nejpozději 1 hodinu před uzavřením restaurace. 

Dne 6. 8. 2022 budou náš hotel i zámecká restaurace uzavřeny z důvodu konání soukromé akce.

Děkujeme za pochopení.

Pro návštěvu naší restaurace, prosím, sledujte aktuální hygienická opatření vydaná Vládou ČR. Více informací zde.