Speciální balíčky a dárkové vouchery


Můžete se nechat hýčkat či jen tak lenošit. Pokud ale chcete zažít něco skutečně výjimečného, nechte se zlákat některým z našich speciálních zážitků, které si dopřejete pouze u nás.

Prohlédnout balíčky Dárkové vouchery

Speciální balíčky


Dopřejte si jeden z našich balíčků, které jsme pro vás s pečlivostí připravili. Zasloužíte si ho.

Léto na Chateau Hostačov


Uvolněte se v týdnu od starostí každodenního dne  a odpočiňte si u nás na zámku, který se nachází uprostřed krásné přírody.

Rodinný pobyt na zámku


Zažijte nezapomenutelné chvíle s celou rodinou. Na Chateau Hostačov se totiž Vaše děti budou cítit jako opravdové princezny a princové.

Relaxace na Chateau Hostačov


Přijeďte si odpočinout na zámek od shonu a ruchu velkoměsta. Vychutnáte si noc v luxusním pokoji se soukromou viřívkou, relaxační masáž a úžasnou degustační večeři.

Zásnuby na Chateau Hostačov


Odvezte svou lásku do lesního sídla daleko od ruchu města, nechte si připravit soukromou večeři.. Ten správný okamžik pokleknout jistě poznáte a nikdy na něj nezapomenete.

Dámská jízda na Chateau Hostačov


Vy a vaše kamarádky si zasloužíte opravdový relax!  Tak pozvěte své spřízněné duše a my se postaráme o zbytek - od masáží, až po soukromé promítání s lahví Prosecca.

Darujte zážitek jako voucher

Přáli byste si některý z našich balíčků věnovat někomu, na kom vám záleží? Rádi vám připravíme dárkový voucher s osobním věnováním. Poukaz vám zašleme poštou nebo e‑mailem jako PDF, které si snadno vytisknete z pohodlí vašeho domova.

Objednávky voucherů
+420 569 433 198
info@chateau‑hostacov.cz