Romantické svatby na zámku Chateau Hostačov


Odhalte tajemství svatebního rituálu Chateau Hostačov. Vytváříme novomanželům útočiště, kam na ně otupující stres nemůže. Veškeré přípravy a plánování společně proměníme ve svatební den jako z pohádky.

Svatební balíčky Poptávka

Oáza klidu

Chateau Hostačov je okouzlující lesní útočiště. Jste na venkově, daleko od hluku velkoměst a všude kolem vás vládne příroda. Nikdo vás nemůže vyrušit. Jste tu jen vy, vaše rodina a váš vysněný den!

Nejste na to sami

Nemusíte mít obavy, spolu to snadno zvládneme. Postaráme se o hladký průběh svatebního dne, přání vašich hostů a o všechny přípravy kolem. Svůj vysněný den si tak budete moci užít bez stresu a shonu.

Dokonalé zázemí

Svatební den od ranních příprav až po večerní party strávíte na zámku, který vám je plně k dispozici. Postaráme se o váš svatební obřad, hostinu i večerní zábavu a nakonec bude vaše hosty čekat ubytování v luxusních zámeckých pokojích.

Svatební balíčky


Vyberte si jeden z našich svatebních balíčků, který vám nejvíce vyhovuje a zbytek starostí nechte na nás. Ať už plánujete malou komorní svatbu na zámku, trendy svatbu s přáteli nebo chcete svůj den oslavit s celou svojí rodinou, splníme vaše vysněná přání do puntíku.

Komorní svatební den s nejbližšími

Cena balíčku: od 50 000 Kč

Menší svatba do 20 osob

Poptávka
 • Pronájem Hodovního sálu pro svatební hostinu
 • Obřad na ostrůvku, v zahradě či zámecké knihovně
 • Nabídka neobsahuje ubytování (možno přiobjednat, maximální kapacita 14 lůžek)
 • S ohledem na ostatní ubytované hosty je nutné dodržovat noční klid po 22. hodině
 • Osobní svatební manažerka, kompletní květinový servis a dekorační výzdoba

Zámecká svatební slavnost

Cena balíčku: od 140 000 Kč

Svatba nad 20 osob

Poptávka
 • Exkluzivní pronájem celého zámku Chateau Hostačov
 • Obřad na ostrůvku, v zahradě či Hodovním sále
 • Ubytování pro 34 osob v 17 zámeckých pokojích (maximální kapacita 60 lůžek)
 • Díky exkluzivitě není nutné dodržovat noční klid po 22. hodině a je možné mít živou hudbu
 • Osobní svatební manažerka, kompletní květinový servis a dekorační výzdoba

Exkluzivní zámecká svatba

Cena balíčku: od 180 000 Kč

Svatba nad 20 osob

Poptávka
 • Prodloužený exkluzivní pronájem celého zámku Chateau Hostačov
 • Obřad na ostrůvku, v zahradě či Hodovním sále
 • Ubytování na dvě noci pro 34 osob v 17 zámeckých pokojích (maximální kapacita 60 lůžek)
 • Díky exkluzivitě není nutné dodržovat noční klid po 22. hodině a je možné mít živou hudbu
 • Osobní svatební manažerka, kompletní květinový servis a dekorační výzdoba

Všechny uvedené ceny balíčků a služeb jsou včetně DPH.

Slavnostní obřad


Park a zahrada

Úžasně symbolický obřad u nás můžete prožít na ostrůvku v parku, na ostrůvek se totiž přechází po lávce, která vašemu příchodu dodá skutečné kouzlo. Neméně nádherné jsou obřady v zámecké zahradě, odkud máte přímý výhled na Železné Hory.

Hodovní sál

Pokud dáváte přednost svatebnímu obřadu uvnitř, rádi jej pro vás nachystáme v našem Hodovním sále, historické místnosti s malovaným stropem z 16. století.

Hudební doprovod

Všechny obřady na Chateau Hostačov jsou doprovázeny živou hudbou. Nejraději máme harfu, je to neotřelý nástroj, který podtrhne výjimečnost vašeho „Ano“.

Svatební rituály


Zasaďte svůj rodinný strom

Stromy, které u nás zasadí novomanželé, jsou nádherným symbolem života i partnerského vztahu. Přečkají nepřízeň počasí, učí nás trpělivosti a připomínají, že po chmurných zimních časech opět přijde jaro. Vysazení vašeho rodinného stromu je okamžik, na který nikdy nezapomenete. Vytvoříte tím pro svou rodinu magické místo, odkud můžete čerpat sílu překonat ty nejtěžší životní překážky.

Rituál žehnání prstenů

Je těžké se ubránit slzám, když sledujete své nejmilovanější, s jakou láskou vkládají svá nejhlubší požehnání do vašeho svatebního prstenu. Dvě rodiny se tu spojují v jednu a propůjčují svou energii k založení nové. Energii, která bude už navždy při vás, aby chránila vaši lásku po celý život.

Svatební hostina


Zámecký sál a restaurace

Vaše slavnostní hostina může probíhat v krásném historickém Hodovním sále v prvním patře anebo v přízemní restauraci s přímým vstupem na nádvoří.

Venkovní hostina

Pokud vás láká spíše hostina pod širým nebem, je vám k dispozici nádvoří či zámecká zahrada s výhledem na Železné hory.

Gastronomie

Naše zámecká restaurace se postará o vaše slavnostní menu i večerní raut, který může být také doplněn grilováním. Náš bar je zásoben širokou nabídkou vín a likérů z celého světa.

Večerní zábava


Nádvoří zámku

Pro vaši večerní party je skvělým místem zámecké nádvoří spojené s restaurací. Nabízí tak snadný přístup k plně vybavenému baru a občerstvení. I u večerní party platí, že je možné ji prožít pod naprosto otevřeným nebem naší zahrady, kde je k dispozici také zahradní altán s barem.

Party stan

Pro případ, že byste chtěli některé z uvedených míst zastřešit, máme k dispozici party stan s elegantními baldachýny a lustry, díky kterým se budete cítit jako v jedné z našich zámeckých komnat.

Žádná omezení

Pokud si zvolíte balíček Exkluzivní zámecká svatba, je vám celý zámek zcela k dispozici až do rána, bez omezení nočním klidem po 22. hodině. Zároveň je možné mít živou hudbu po celou noc.

Ubytování


Osobitý charakter pokojů

Díky jedinečnému starožitnému nábytku má každý pokoj svůj zcela nezaměnitelný styl a atmosféru. Vy i vaši hosté tak snadno propadnete kouzlu luxusních zámeckých komnat.

Kapacita pokojů

Maximální ubytovací kapacita Chateau Hostačov je pro 64 hostů v 17 pokojích. Některé pokoje jsou totiž natolik prostorné, že v nich lze ubytovat až šest osob.

Partnerské hotely

Pokud byste měli hostů více nebo byste jim zkrátka chtěli jen dopřát luxus dvoulůžkového pokoje, rádi pro další hosty zajistíme ubytování v nedalekých hotelech, včetně transferu.

Online katalog

Chateau Hostačov mění majitele, a to přináší pro náš zámek nové období plné změn.

Náš zámek již nebude sloužit jako hotel a restaurace ani svatební místo, ale jako vzdělávací centrum pro neziskovou organizaci.

Třeba někdy na viděnou v budoucí podobě Chateau Hostačov! :)

Nezávazná poptávka


Rádi vám připravíme konkrétní nabídku na míru, dle vašich přání a požadavků. Nechte nám prosím vzkaz s kontaktem a my se vám v co nejbližší době ozveme. Děkujeme.

Kontaktní osoba
Michaela Dubnová
Events & Weddings
+420 722 121 755
events@chateau‑hostacov.cz